Poznajcie wyjątkowy Zajazd – Krakowiacy i Górale

Jadąc znaną Zakopianką możecie zauważyć zajazd – Krakowiacy i Górale (http://krakowiacyigorale.pl).

Dlaczego zajazd, restauracja i hotel jest tak wyjątkowy?

Pomijając, że tamtejsza kuchnia jest naprawdę wyjątkowa – bo to swojskie wyroby, potrawy przygotowywane są z największą starannością ze specjalnie wyselekcjonowanych składników znanego pochodzenia (dla przykładu: mąka z tutejszego młyna, jajka od swojskich kurek…).

Ponad to, miejsce to tętni życiem – nie tylko latem! Przez cały rok organizowane są tu przeróżne imprezy tematyczne, imprezy rodzinne, imprezy firmowe… imprezy mikołajkowe, imprezy plenerowe z grillem… i wiele więcej!

Jeśli już kiedyś udało Ci się odwiedzić to miejsce, czy to przejazdem, czy zatrzymałeś się może na dłużej, spędziłeś tu miło czas? Wraz ze swoją rodziną możesz poczuć tu wyjątkowo rodzinną, ciepłą atmosferę.

W restauracji organizowane są nie tylko imprezy różnego rodzaju, ale również wesela, komunie, Sylwester. Odbywają się tu również koncerty – na które warto przyjechać! (koncerty myślenice – całą rozpiskę imprez znajdą Państwo na stronie internetowej – http://krakowiacyigorale.pl

Jeśli interesuje Cię organizacja wesela w tym urokliwym miejscu z pyszną kuchnią – odwiedź stronę zajazdu i dopytaj o szczegóły.

(organizacja wesel krzyszkowice, myślenice – tu znajdziecie więcej informacji).

Kompleks Krakowiacy i Górale ma bardzo bogatą ofertę usług gastronomicznych, noclegowych, konferencyjnych. Zarówno sale konferencyjne jak i pokoje są pięknie wykonane – i tym szczyci się zajazd. Wystrój wnętrz to połączenie elementów – góralskiego i galicyjskiego. Tutaj zobaczycie wiele elementów kutych, a także wykonanych w drewnie i kamieniu.

Raz jeszcze należy wspomnieć o przepysznej kuchni, wszystkie potrawy przyrządzane w tym miejscu oparte są na staropolskich recepturach a wykonane są tylko i wyłącznie z ekologicznych produktów.

Znajduje się tu również sklep (który działa także online na terenie całej Polski!), gdzie możecie Państwo kupić pyszne wędliny, przetwory z grzybów i owoców, słodycze – i wiele, wiele innych.