Instor – instalacje budowlane w Nowym Sączu

Szukasz profesjonalnej firmy, która przede wszystkim cieszy się dobrą opinią , która świadczy usługi w zakresie:

– Wentylacji – rekuperacji

– Fotowoltaiki

– Instalacji CO

– Klimatyzacji

– Instalacji wodno – kanalizacyjnej ??

Doskonale trafiłeś! Firma Instor bowiem istnieje na rynku już od 2011 roku, dzielą się ogromną wiedzą i doświadczeniem ze swoimi klientami, do których podchodzą w sposób bardzo indywidualny. Na początku istnienia firmy, zajmowała się ona dostarczaniem materiałów budowlanych najwyższej jakości, zaś w 2015 swoją ofertę poszerzyli o instalacje różnego typu. Dzięki temu, firma Instor wypełnia teraz misję, jaką jest kompleksowa obsługa instalacji – od projektu, poprzez dobór odpowiednich materiałów i sprzętów, po sam montaż i serwisowanie!

Fachowcy firmy Instor nieustannie poszerzają swoją wiedzę – dzięki czemu mogą poszerzać również zakres świadczonych usług. Na co dzień dokładają wszelkich starań aby klienci byli bardzo zadowoleni z jakości usług i jakości materiałów użytych do instalacji. Zespól Instor to tylko i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają niezbedną wiedzę i doświadczenie, które pozwala im na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Firma w liczbach?

Na rynku Instor istnieje już ponad 10 lat, do tej pory stworzyli ponad 600 instalacji różnego typu, założyli ponad 140 piecy co daje – ponad 2400 zadowolonych klientów! Liczby nie kłamią! Jeśli więc szukasz fachowców, bo zamierzasz w swoim domu założyć fotowoltaikę, czy piec CO, klimatyzację czy wykonać rekuperację – wybierz tę firmę, która opisywana jest w sieci przez dotychczasowych klientów – by nie paść ofiarą oszustów – by mieć pewność, że materiały użyte do założenia instalacji w Twoim domu spełniały wszystkie normy i były najwyższej jakości – a w razie potrzeby – powstałe usterki zostały szybko zlikwidowane.

Odwiedź stronę http://instor.pl – przeczytaj co oferuje firma, jakich materiałów używa, jakich projektów się podejmuje – możesz się również skontaktować z nimi poprzez formularz na stronie – jeżeli masz jakiekolwiek pytania.