Drewno w Twoim wnętrzu!

 

Drewno ma ponadczasowy charakter. W dodatku obecnie w wielkim stylu wraca do łask. Okazuje się, że w związku z tym najmodniejsze wnętrza w prestiżowych katalogach zawierają coraz więcej drewnianych akcentów. Dzięki temu tworzą niepowtarzalne kompozycje i nabierają innego, wyjątkowego klimatu. Drewno pasuje tym samym do aranżacji wielu pomieszczeń. Nie tylko do tak zwanego stylu retro, jak to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat temu, ale do nowoczesnych rozwiązań. Niezależnie czy jest to surowy, minimalistyczny styl czy przytulne wnętrze z mnóstwem dodatków wykonane w stylu skandynawskim.

Jeśli chcesz wprowadzić tego typu akcenty we wnętrzu swojego domu warto zacząć od salonu. Wymiana mebli na nowe z pewnością od razu zmieni klimat w pomieszczeniu. To samo dotyczy jadalni. Mowa mianowicie o wspaniałym drewnianym stole. Nie dość, że posłuży nam on przez wiele długich lat z pewnością nada temu pomieszczeniu niepowtarzalny klimat.

Wspaniałe drewniane stoły drewniane na wymiar, jak również coraz bardziej popularne ostatnimi czasy stoły drewniane HOMEKONCEPT 13 posiada w swojej ofercie firma Schod-Bid spod Ostrowca Świętokrzyskiego. Warto udać się do nich po rozwiązania tego typu. Oprócz nich znajdziemy tam również drewniane stołki, które z pewnością wspaniale dopełnią zaplanowaną przez nas aranżację salonu. Będą w nim akcentem wyjątkowym, na który każdy gość na pewno zwróci uwagę. To samo dotyczy stołów, nie są to bowiem rozwiązania tradycyjne.

Stolarkę mają bowiem we krwi i tworzą naprawdę wyjątkowe produkty. Ich wiodącym produktem są natomiast drewniane schody, których produkcją zajmują się już od 1990 roku. Świadczy to z pewnością o wiedzy jak i doświadczeniu, które posiadają. Ostatnimi czasy bardzo polecane są tak zwane schody dywanowe, oprócz nich tworzą tez między innymi schody półkowe czy schody skrzynkowe. Wszystkie te rozwiązania są również tworzone z prawdziwego drewna. Jeśli więc potrzebujemy schodów wewnętrznych do naszego domu z pewnością znajdziemy tutaj kolejny drewniany akcent.

Dzięki firmie Schod-Bid w jednym miejscu możemy znaleźć kilka rozwiązań, zaoszczędzimy tym samym czas i pieniądze, a dom nabierze wyjątkowego klimatu.