Torby foliowe z nadrukiem – sposób na promocję firmy!

Każdy sklep spożywczy, odzieżowy, drogeria czy ogromne sieciówki muszą być na standardzie wyposażone w torby ułatwiającą klientom pakowanie zakupionych produktów. Jeśli klient będzie miał takie życzenie może zakupić taką właśnie torbę. W dodatku okazuje się, że na reklamówkach tych sklepy niejednokrotnie zarabiają dodatkowo wcale nie małe pieniądze. Ich ceny nie są wcale tak niskie. Tym samym, że zastępują je nieustannie torby papierowe jak również i bawełniane.

Niezależnie jednak jakie torby oferujemy w naszym sklepie, czy są to torby foliowe czy papierowe możemy je wykorzystać jako wspaniałą reklamę dla naszego przedsiębiorstwa. Wystarczy, że nadrukujemy na nich logo lub znak rozpoznawczy naszej firmy i gotowe!

Okazuje się w dodatku, że koszt takiego przedsięwzięcia nie jest wcale zbyt duży. Tym bardziej, że nie drukujemy tylko kilku sztuk, ale zazwyczaj kilka tysięcy egzemplarzy. W dodatku nie musimy wybierać dwustronnego nadruku oraz kilku kolorów. Choć wiadomo, że dodatkowe zabarwienie znacznie zwiększa atrakcyjność wizualną toreb i nadruków. Wszystko zależy od naszego gustu oraz budżetu, który zamierzamy na to przeznaczyć.

Wiele firm czy sieciówek rezygnuje niejednokrotnie z innych gadżetów reklamowych, takich jak smycze, długopisy reklamowe i tym podobne produkty. Wolą oni zainwestować w zamian za to w torby foliowe z nadrukiem. Zabierając taką reklamówkę do domu nasz klient będzie dłużej pamiętał o naszej firmie czy marce. Tym samym jest większe prawdopodobieństwo, że wróci do nas ponownie.

Jeśli chcecie zakupić do swojej firmy reklamówki z nadrukiem zapoznajcie się z ofertą drukarni poligraficzno-reklamowej “Art-press” Jacek Kaczmarek. Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy, jednak posiada sklep internetowy, gdzie zaopatruje klientów z całej Polski. Oprócz reklamówek z nadrukiem posiadają w ofercie jeszcze wiele innych produktów. Od roll-upów i bannerów po ulotki, pieczątki czy notesy.

Chcesz zapoznać się z ich ofertą? Wejdź na stronę internetową https://artpress.pl.