Martwi Cię nadmierne wypadanie włosów?

Większość ludzi marzy o pięknych, mocnych, a w dodatku gęstych włosach. Jednak z wiekiem nasze włosy stają się coraz słabsze i jest to dość naturalne zjawisko. Wiele czynników takich jak farbowanie czy rozjaśnianie również negatywnie wpływa na ich kondycję. Farba niestety nie tylko zmienia kolor włosa, ale chemikalia w niej zawarte niszczą także cebulkę, przez co włosy stają się suche i łamliwe. Zdarzają się przypadki, że po ciężkiej chorobie czy operacji nasze włosy również zrobiły się słabe. Wiele kobiet także po ciąży na skutek zmian hormonalnych zmaga się z nadmiernym wypadaniem włosów.
Często dla niektórych kobiet ostatnią deską ratunku jest zagęszczanie włosów. Metod stosowanych obecnie na rynku jest wiele. Jednak wspólną cechą wszystkich sposobów zagęszczania włosów jest niezwykły efekt, który widzimy zaraz po skończonym zabiegu. Przed wybraniem określonej metody warto im się bliżej przyjrzeć, aby wiedzieć czego ostatecznie oczekiwać od każdej z nich. Trwałość nowej fryzury zależy bowiem przede wszystkim od metody zagęszczania włosów.
Wiele starszych kobiet, które nie preferują nowoczesnych zabiegów wybiera zazwyczaj klipsy. Jest to najprostsza, a zarazem najtańsza metoda dlatego cieszy się dość dużą popularnością. Polega ona bowiem na doczepianiu kępek włosów za pomocą małych spineczek. Tak zwaną dopinkę musimy jednak ściągać przed pójściem spać oraz przed każdym myciem głowy.
Rewolucyjną metodą, bardzo popularną wśród młodszych klientek okazały się ultradźwięki. Ten sposób za pomocą ultradźwięków podczepia dopinkę do naszych naturalnych włosów. Pomimo tego, że jest to trwała metoda, nie wpływa na kondycję skóry klienta oraz nie niszczy struktury włosa, dzięki czemu możemy z niej korzystać dość często. W metodzie tej do zagęszczenia wykorzystuje się w dodatku prawdziwe włosy, gwarantuje to naturalny efekt i brak różnicy między naszymi włosami, a tymi przyczepionymi.
Microringi i Nanoringi jest to kolejna popularna metoda zagęszczania włosów, jednak w przeciwieństwie do poprzedniej jest stosowana na zimno. W tej metodzie wykorzystywane są malutkie obręcze, za pomocą których łączy się naturalne włosy z dopinkami. Po zabiegu Microringi są praktycznie niewidoczne, gdyż można je dopasować do odcienia włosów.
Jeśli więc masz wrażenie, że Twoje włosy wyglądają na dużo cieńsze lub tracisz ich zbyt wiele wypróbuj jedną z metod zagęszczania włosów.