Kreuj swoje własne wzorce i motywy z drukarnią Art-press!

Wybierając się na zakupy odzieżowe do popularnych sieciówek znajdujących się w ogromnych centrach handlowych można zauważyć, że na koszulkach, bluzach czy innych elementach garderoby nieustannie powtarzane są te same wzory oraz motywy Tyczy się to również nadruków na poduszkach, torbach, zasłonach i jeszcze innych tkaninach. Od lat sklepy prześcigają się w posiadaniu na półkach najnowszych wzorów i trendów, tym samym kopiując często najciekawsze i najbardziej atrakcyjne dla klienta motywy.

Jeśli znudziło Ci się już oglądanie tych samych powtarzanych wzorów i pragniesz posiadać swój unikalny nadruk na materiale skontaktuj się z drukarnią Art-press. Dzięki niej możesz posiadać nie tylko w swojej garderobie, ale również i domu wyjątkowe i niepowtarzalne wzory. Tym samym możesz w końcu wyrazić siebie. Być może w swoje stare, jednokolorowe ubrania również tchniesz nowe życie uwalniając się od narzucanych wzorców oraz schematów. Spersonalizowany druk na tkaninach pomoże Ci stworzyć Twój własny styl.

Niezależnie od rodzaju tkaniny drukarnia Art-press wykona wysokiej jakości druk na tkaninie naturalnej jak i sztucznej. Może to być zarówno bawełna, wiskoza, poliester czy nylon. Posiada do tego nie tylko profesjonalny sprzęt, ale również długoletnie doświadczenie. To ono sprawiło, że do robienia nadruków wykorzystuje tylko metody najpopularniejsze i gwarantujące trwałość. Mowa o tak zwanym sitodruku. Nie każda firma zajmująca się tworzeniem nadruków robi je właśnie tą metodą, ponieważ należy ona do najbardziej wymagających. Nie wymaga ona wykorzystywania żadnych dodatkowych nośników do przenoszenia nadruków. Dzięki niej można drukować bezpośrednio na materiale końcowym i stosować różne rodzaje farb w zależności od materiału.

Druk na materiale to jednak nie wszystkie możliwości sitodruku. Stwarza on nam możliwość drukowania również na szkle, metalu, plastiku czy skórze. Firmy mogą tym samym tworzyć wspaniałe gadżety reklamowe, a klienci indywidualni niezapomniane prezenty.