Kasy fiskalne systemowe, drukarki fiskalne, terminale płatnicze – wszystko w jednym miejscu!

Niezależnie od tego jakiej specyfikacji działalnością zajmuje się nasze przedsiębiorstwo, aby prawidłowo je prowadzić i rozliczać musimy już na samym początku zainwestować w zaawansowane technologicznie urządzenia. I wcale nie mówimy tutaj o firmie z branży produkcyjnej. Wystarczy prowadzić niewielki sklepik osiedlowy, a kasa fiskalna online to po prostu konieczność. Zazwyczaj zmuszają nas do tego wszelkie przepisy podatkowe, a Fiskus nie przepuści nam nawet jednej, małej złotówki. Oprócz kasy każdy z nas powinien posiadać także terminal płatniczy, końcu każdy z nas lubi płacić za zakupy kartą. =Jeśli prowadzimy sprzedaż produktów dla klientów hurtowych lub innych firm prowadzących działalność, wystawiamy wtedy fakturę w odpowiednim programie i po kłopocie. Co innego gdy odbiorcami są klienci indywidualni, którym wystarczy wyłącznie paragon fiskalny. W tym celu musimy zainwestować w kasę fiskalną. W zależności od tego jakich rozmiarów jest nasza branża muszą to być czasami nawet kasy wyposażone w liczne funkcje dodatkowe. W średnich lub większych punktach sprzedażowych lub usługowych, gdzie każdego dnia przewija się mnóstwo klientów, niezbędną rzeczą okazują się również ekrany dotykowe POS, a także drukarki fiskalne systemowe.

Poza tym coraz częściej klienci płacą kartą, a nawet telefonem. Można więc stwierdzić że mnóstwo ludzi przyzwyczaiło się do dokonywania płatności w ten właśnie sposób i nie nosi nawet przy sobie gotówki. W związku z tym brak kasy może doprowadzić do tego, że z czasem będziemy mieli coraz mniej klientów. Zresztą płacenie kartą jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla klientów jak i pracowników. Nie muszą oni wydawać reszty, a płatność odbywa się naprawdę szybko.

Jeśli potrzebujecie akurat tego typu rozwiązań do swojego nowo otwartego sklepu lub gdy chcecie wymienić stary sprzęt na nowy, warto odwiedzić stronę internetową sklepu PROMES. Posiadają oni bowiem bardzo szeroki asortyment tego typu produktów w dodatku wyłącznie bardzo dobrych producentów. Począwszy od prostych kas fiskalnych, po bardziej zaawansowane kasy systemowe po drukarki fiskalne.

Niezależnie gdzie mieszkasz i jakiego rozwiązania szukasz? Czy to będą kasy fiskalne bielsko, drukarki fiskalne bielsko, płatność kartą bielsko i tak na koniec trafisz właśnie tam!