Jak powstaje nowoczesna luksusowa willa

W obecnych czasach okazuje się, że nieustannie wzrasta popyt na na luksusowe rezydencje i wille. W dodatku nie są to budynki z tak zwanej drugiej ręki, a inwestorzy pragną wybudować własne wille, prześcigając się w pomysłach co powinno być w nich zawarte.

Co ciekawe niczym nie przypominają one willi i rezydencji z poprzedniej epoki. Nie są to zwyczajne ogromne domy o wielkich gabarytach z mnóstwem pokoi gościnnych, kilkoma sypialniami oraz tak zwanym pokojem dziennym. Obecnie posiadanie dużej ilości pieniędzy przekłada się na coś zupełnie innego. W dodatku samo słowo „luksus” ma już inne znaczenie. Duże domy z salonem, kilkoma sypialniami, garażami oraz ogrodem i tarasem obok, to już po prostu standard. Takie domy znajdują się już w każdym popularnym katalogu z projektami i każdy może sobie na niego pozwolić. Jeśli nie za własną gotówkę, to zwyczajnie, jeśli ma dobrze płatną pracę, może sobie wziąć na niego kredyt.

Co więc w takim razie oznacza słowo „luksus” i „luksusowe” rezydencje? Tutaj kilka sypialni i ogromny salon to tylko początek. Nie dość, że budynki te w większości nie przypominają już z zewnątrz domów jednorodzinnych tylko małe centra handlowe, to posiadają wewnątrz pomieszczenia, o których nawet nie mieliśmy pojęcia, że można je ulokować w domu. Mowa tutaj między innymi o posiadaniu własnego basenu, często jeszcze z jacuzzi, o własnej salce bilardowej, saunie czy też sali kinowej. Niektórzy chcą mieć również własne sale bankietowe.

Przyglądając się temu bliżej wiele osób zastanawia się jak powstaje nowoczesny luksusowy, budynek mieszkalny o ogromnych gabarytach. Jak tworzymy projekt luksusowej rezydencji – tego możemy się dowiedzieć wchodząc na stronę internetową profesjonalnego biura architektonicznego z Łodzi. Mowa tutaj o Architektonicznym Biurze Projektowym – WŁODARCZYK PROJEKT A.B.P.

Doskonale znają się na rzeczy posiadają bowiem prawie 30-letnie doświadczenie. Tworzą w dodatku nie tylko projekty rezydencji luksusowych z basenami czy projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych. W ich ofercie znajdziemy także:

  • Projekty galerii handlowych,

  • Projekty budynków biurowych,

  • Projekty domów weselnych restauracji i hoteli,

  • Projekty budynków przemysłowych, produkcyjnych i hal magazynowych,

Jeśli chcecie bliżej przyjrzeć się ich ofercie lub chcecie, aby stworzyli dla Was wymarzoną willę, wejdźcie na stronę http://architekt-wlodarczyk.pl.