COMSYSTEM S.C. – szeroki asortyment akumulatorów

Ilość samochodów poruszających się obecnie na naszych drogach nieustannie rośnie. W konsekwencji trudniej jest pokonać standardową trasę do pracy. Bardzo często zajmuje nam ona dwa razy więcej czasu niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Niejednokrotnie musimy stać też w bardzo długich korkach.

Zmiana ta ma ogromny – negatywny wpływ na eksploatację naszego samochodu. Długa i prosta trasa pokonywana w nieustannej jeździe jest dla auta dużo lepsza niż krótkie odcinki do pracy lub stanie w korkach. Przy zimnym silniku i krótkiej odległości, nie dłuższej niż około sześć kilometrów nawet najdroższy akumulator może bardzo szybko się rozładować. Nie zdziwmy się więc, że jego eksploatacja będzie wynosiła wyłącznie pięć lat, a nie na przykład dziesięć, jakby to miało miejsce przy dobrych warunkach jazdy i dłuższych trasach. Alternator podczas krótkich tras podróży nie będzie w stanie dostarczyć do akumulatora odpowiedniej ilości energii, a po skończeniu trasy nasza bateria będzie miała jej znacznie mniej niż przed odpaleniem samochodu.

Jeśli dużo częściej pokonujemy krótkie trasy musimy liczyć się z konsekwencjami, że gdy przyjdzie zima będziemy musieli „przeprosić” prostownik. Czasami jednak to nie wystarczy, gdyż okaże się, że przy ujemnych temperaturach utrzymujących się przez dłuższy czas czynność tę będziemy musieli powtarzać praktycznie codziennie. W takiej sytuacji nie warto bawić się z prostownikiem. Najlepiej zainwestować od razu w nowy akumulator.Bardzo dobrej jakości akumulatory znajdziecie na stronie internetowej sklepu COMSYSTEM S.C. – www.akumulatory-zelowe.pl. Sklep ten posiada produkty tylko bardzo dobrej marki. COMSYSTEM S.C. jest to bowiem dystrybutor akumulatorów żelowych HAZE i MK. W swojej ofercie posiada jednak nie tylko akumulatory żelowe do samochodów. Coraz więcej osób inwestuje we własne traktorki ogrodowe czy inne kosiarki z wbudowanym akumulatorem. Tak samo chcąc ominąć korki ludzie kupują nagminnie skutery. W związku z tym rośnie zainteresowanie również akumulatorami także i do tego typu sprzętów. COMSYSTEM S.C. chcąc zadowolić swoich wszystkich klientów posiada także akumulatory do wózków i skuterów elektrycznych.