Atrakcja na ekskluzywne wesele

atrakcje-na-wesele-atrakcje-weselne-karykaturzysta

Profesjonalni wedding plannerzy wciąż zastanawiają się, czym zaskoczyć swoich klientów, szykujących się do wyjątkowego wesela. Pewnie słysząc określenie „karykaturzysta na wesele” kierują się stereotypami i mentalnie natychmiast odrzucają ten pomysł. Bo nie wiedzą, że jest w Polsce artysta, którego Karykatura Show może oczarować. Poznaj niezwykłą atrakcję na wesele dla VIP-ów.

Najszybszy karykaturzysta

Karykatury nie rysują się same – to powiedzenie od dawna powtarza Szczepan Sadurski (Karykatury.com), kilka lat temu nazwany w Nowym Jorku jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Choć na co dzień mieszka w Polsce i zapraszany jest na wiele różnego rodzaju firmowych eventów i ekskluzywnych uroczystości prywatnych w całej Polsce, przyjmuje też zaproszenia z innych krajów. Rysował w Europie, w Stanach Zjednoczonych oraz w Australii. I wszędzie zadziwiał swoim talentem.

Zapomnij o stereotypach

W Polsce wciąż pokutuje stereotyp widzenia zawodu karykaturzysty przez pryzmat pracy karykaturzystów ulicznych. Ale jest też zawód karykaturzysty eventowego, który wymyka się wszystkiemu, z czym przeciętnej osobie kojarzy się określenie „karykaturzysta”.

Sadurski w mgnieniu oka na pustym kartoniku wyczarowuje dowcipną podobiznę pozującej osoby. Ten artystyczny spektakl z zainteresowaniem śledzi często wiele par oczu. W sprzyjających warunkach, przy wyjątkowej atmosferze imprezy, ma miejsce spontaniczny wybuch śmiechu i radości, nawet oklasków osób podziwiających efekt jego pracy.

atrakcje-na-wesele-atrakcje-weselne-karykaturzysta

O dziwo, nie jest to zależne od miejsca czy rangi imprezy, lecz od dobrego humoru jej uczestników. Dodajmy, że osoby z wyższych sfer umieją docenić kunszt artystyczny. Dowcipne karykatury łamią bariery i nawet sztywna wcześniej atmosfera uroczystości, staje się wesoła i luźniejsza niż wcześniej.

Karykatura show

– Marketing, to niemożliwe – może ktoś powiedzieć. Ale tylko ten, kto nie miał okazji zobaczyć go na własne oczy tego spektaklu. Bo choć próbowaliśmy, nie sposób opisać słowami twórczego działania artysty.

Ekskluzywna uroczystość, wyjątkowe towarzystwo. Takim osobom nie można zaproponować zwyczajnej, pierwszej z brzegu atrakcji. Jeśli ma być dodatkowa, artystyczna atrakcja wieczoru – winna być na najwyższym poziomie. Tworzenie karykatur to jedno, a ich autor, twórca – to rzecz najważniejsza. Jeśli wyjątkową imprezę ma uświetnić artysta, to niezależnie od specjalizacji (śpiew, taniec, itd) – jego osobowość, doświadczenie i talent muszą być wyjątkowe. Jeśli w dodatku ma znane nazwisko – decydentów nie trzeba przekonywać do podjęcia decyzji.

Znany karykaturzysta na wesele i event

Szczepan Sadurski o którym piszemy, o wielu lat jest Polakom doskonale znany. Ogólnopolska prasa publikuje jego rysunki (do dziś pamiętamy je choćby z okładek słynnego pisma satyrycznego Szpilki), a stacje telewizyjne zapraszają go do swoich programów. Udziela wywiadów, zdobywał nagrody, co można samemu sprawdzić na setkach stron internetowych, tworzonych nie tylko po polsku. Bo przecież nie każdy z nas interesuje się sztuką karykatury i nie musi być specjalistą w tym temacie.

To wszystko sprawia, że kalendarz znanego karykaturzysty zaczyna się zapełniać na 2 lata przed datami planowanych imprez. Dlatego o tego typu atrakcji i w takim wykonaniu, warto pomyśleć na długo wcześniej. Więcej informacji na stronie www.karykatury.com.