Program magazynowy dla Twojej firmy!

Dla profesjonalnego zarządzania magazynami w małym lub średnim przedsiębiorstwie idealnie nadają się programy magazynowe. Taki właśnie program oferuje nam firma LoMag. Gwarantuje on nie tylko podstawową funkcjonalność, ale jest niezawodny, a w dodatku bardzo prosty w obsłudze. Możemy w nim wygenerować mnóstwo dokumentów magazynowych, takich jak na przykład: „PZ – przyjęcie magazynowe”, „WZ – wydanie z magazynu”, „Zwrot do dostawcy (korekta PZ)”, „Zwrot od odbiorcy (korekta WZ)”, „RW – rozchód wewnętrzny”, „PW – przychód wewnętrzny”, „Korekta”, „Przecena”, „Przesunięcie międzymagazynowe”, „Arkusz spisowy” czy „Remanent”.

Program magazynowy LoMag pomimo tego, że jest bardzo intuicyjny, posiada wiele możliwości rozbudowy o dodatkowe funkcje. Wykorzystując nowoczesne technologie Microsoft .NET gwarantuje tworzenie dużej ilości dokumentów wraz z ich zarządzaniem oraz przechowywaniem. Ponadto istotne jest również szybkie i skuteczne odnajdywanie potrzebnych dokumentów oraz eksportowanie ich do innych plików. Program magazynowy LoMag daje również możliwość obsługiwania dużej ilości magazynów działających całkowicie niezależnie. Jeśli zajdzie taka konieczność można je bez problemu dodawać, edytować lub nawet usuwać. Jest to bardzo wygodne w sytuacji, gdy w podstawowym magazynie nie posiadamy dostatecznie dużo miejsca i chcemy towar przenieść do innego magazynu. Pomoże nam w tym „przesunięcie międzymagazynowe”, dzięki któremu program sam wprowadzi produkt do bazy danych w drugim magazynie, jeśli nie było go tam wcześniej.

Każdy wprowadzony do systemu dokument posiada swój własny numer. Można go wygenerować automatycznie lub jeśli zajdzie taka potrzeba wprowadzić ręcznie. To właśnie automatyczne wprowadzenie gwarantuje jego unikalność, a później dzięki temu łatwe odnalezienie. Odbywa się to za pomocą szablonu, gdzie przykładowo: „MAG” oznacza nazwę magazynu, „dd” – dzień, „mm” – miesiąc, a „yy” – rok wprowadzenia go do programu, dzięki temu po numerze dokumentu od razu wiemy kiedy dokument został umieszczony w systemie. W programie tym istnieje również możliwość utworzenia raportów stanów magazynowych z dowolnego dnia, odbywa się to na podstawie dokumentów sprzedaży, dostaw oraz zwrotów. Okazuje się więc, że jest to intuicyjny i bardzo przydatny program przy prowadzeniu każdego magazynu.