Niezawodne programy do wystawiania faktur

Prowadząc własną firmę podejmujemy nieustannie działania, aby zarządzać nią jak najefektywniej, oszczędzając swój czas i pieniądze, jednocześnie maksymalizując zyski. Wiele godzin, które moglibyśmy przeznaczyć na działania inwestycyjne i prorozwojowe tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety obowiązkowym elementem prowadzenia własnej działalności. Duża część obecnie funkcjonujących przedsiębiorców tworzy dokumentację wypisując ręcznie rachunki, WZ, faktury i inne dokumenty. Ciągłe przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkuset fakturach miesięcznie zajmuje ogromną ilość czasu. Istnieją jednak sposoby, aby tę pracę udoskonalić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z tych sposobów jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w programy do wystawiania faktur LoMag. To niezwykle efektywny, fachowy i wszechstronny program. Działa sprawnie i bezproblemowo, a oszczędzając czas gwarantuje firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i niebywale proste w obsłudze. Oferuje całościową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Zasadniczym zadaniem programu jest zmodernizowanie komunikacji w firmie i poprawa jakości obsługi klientów. Gwarantuje ono stabilną pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a to wszystko dzięki temu, że jest oparty na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server.

Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala oszczędzić czas i wykluczyć czynnik błędu ludzkiego. Aby móc w sposób ciągły monitorować i wprowadzać zmiany za pomocą telefonu komórkowego, program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł do obsługi magazynu umożliwia automatyczne wytwarzanie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu wartościowym jak również ilościowym, a także projektowanie etykiet logistycznych i kompleksową obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag jest wyposażony w moduł ułatwiający współpracę z klientami. Daje możliwość kompleksowej obsługi zamówień odbieranych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością projektowania ofert. Program do faktur z magazynem daje również możliwość wykonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz ustalanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Ponadto obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP.

System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez klienta wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę ostateczną, dodatkowo generując dokument wydania z magazynu. LoMag to naprawdę bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać wszystkimi rodzajami faktur. Nie tylko samodzielnie definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury nie zawsze jest końcem transakcji. Nierzadko zdarza się, że dane transakcji wymagają poprawy lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości. Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera aktualne dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w wybranym języku, tworzący faktury z LOGO, fotografiami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Całkowita integracja z innymi modułami LoMag pozwala na monitorowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych preferencji i eksport danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest nieoceniony z uwagi na pokaźną ilość zalet. Oprócz tych wymienionych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików CSV, XLS, TXT, XLSX oraz konfigurowalne wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Niezwykle ważna biorąc pod uwagę obsługę programu jest jego intuicyjność w tworzeniu własnych wydruków dla ogółu dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych znajdujących się na dysku komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie wysyła dokumenty na pocztę internetową klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentów kasowych. Program umożliwia skonfigurowanie alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Zapewni firmie wydajność i umożliwia zarządzanie dokumentacją za pomocą komórki. Powinno się zakupić go i wyprzedzić konkurencję.