Który samochód jest lepszy? BMW kontra Audi

BMW 3 kontra Audi A4 – który samochód lepiej wybrać

BMW i Audi to marki samochodów, które uznawane są w Polsce za jedne z bardziej luksusowych. Wiele osób kupuje te auta, ponieważ stawia na komfort jazdy. Jeżeli zdecydujemy się na samochód którejś z marek musimy liczyć się z dużymi kosztami. Samochody te niestety nie są zbyt tanie. Jeżeli coś się zepsuje, oryginalne części mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Wiele osób spiera się ze sobą, które auto jest lepsze. I niestety ile osób tyle opinii. Jednak niektórzy zgadzają się ze sobą, że samochody te są porównywalne, jeżeli chodzi o cenę i funkcje. Poznaj naszą opinię na ten temat.

Audi A4

Niemiecki samochód, który produkowany jest do chwili obecnej. Powstało wiele różnych wersji od B5, aż po B9. Niemieccy projektanci nie przestają zaskakiwać. Samochody cały czas są ulepszane i w ich wyglądzie dokonywane są liczne poprawki. Im młodszy rocznik tym samochód ten wygląda bardziej sportowo i elegancko. Skupmy się jednak na modelu z rocznika, który był produkowany od 2000 roku do 2004. Samochód ten dostępny jest z różnymi wersjami silnikowymi. Auto nabywać można z silnikiem benzynowym lub diesla. Nawet w roczniku 2000 znajdzie się masa bajerów elektronicznych. Jednak z roku na rok firma dba o to, aby klienci byli zadowoleni z działania dodatkowych funkcji. Samochód niezwykle przestronny i wygodny. Duży bagażnik pozwoli wam całą rodziną wyruszyć na długie wakacje.

BMW serii 3

Samochód produkowany w Niemczech. Uchodzi za auto klasy średniej. W latach 1998 – 2007 był bardzo popularnym modelem. Ludzie bardzo chętnie wybierali to auto. Kusiło wyglądem i stanem technicznym. Dostępny był w wersji dwu, trzy i pięciodrzwiowej. Każdy mógł wybrać silnik o większej lub mniejszej mocy. Samochód ten był czwartym modelem z serii trzeciej. Przeszedł wiele zmian, jeżeli chodzi o swoich poprzedników. Dodatkowo, każdy samochód posiadał wiele nowoczesnych możliwości. Jest to samochód nieco mniejszy niż Audi A4. Kierowcy mogli skarżyć się na ciasnotę wewnątrz auta. Jednak wielkim atutem był silnik oraz układ jezdny.

Podsumowując uważam, że oba samochody sprawdziłyby na drogach się doskonale. Wiadomo, model modelowi nierówny. Każdy będzie miał czegoś więcej, a inny czegoś mniej. Jednak naszym zdaniem bardziej skłonilibyśmy się w stronę marki Audi. BMW to również klasa sama w sobie, ale audi ma coś w sobie, co skłania do zakupu.