PODWÓJNE WÓZKI DO SPRZĄTANIA

Wiele osób, decydując się na zakup wózków do sprzątania, kieruje się wyłącznie ich ceną. To podstawowy błąd. Przyczyną wybieranie niewłaściwego sprzętu bywa brak doświadczenia lub wiedzy. Chętnie pomożemy Państwu w dobraniu odpowiedniego wyposażenia, adekwatnego do Państwa potrzeb, budżetu oraz specyfiki obsługiwanych pomieszczeń.

Oferujemy Państwu wózki z tworzywa sztucznego, wysokiej jakości. Ich konstrukcja jest wytrzymała. To użyteczny sprzęt, który nigdy nie zawiedzie Państwa wymagań oraz będzie odpowiedzią na podstawowe potrzeby. Asortyment ten świetnie sprawdzi się jako narzędzie, które pomoże Państwu w utrzymaniu czystości w najróżniejszych pomieszczeniach. Sprzęt, który znajduje się w naszej ofercie, wykorzystywany jest w szkołach, szpitalach, urzędach, biurach, halach przemysłowych, fabrykach, itd.

Naszym klientom proponujemy podwójne wózki, z metalowymi elementami. Wszystkie tworzywa, wykorzystane przy produkcji tego sprzętu to wysokojakościowe materiały. Cechą charakterystyczną oferowanego sprzętu są dwa wiadra. Można umieścić w nich wodę z płynem do czyszczenia różnych powierzchni lub jedno przeznaczyć na wodę czystą, a do drugiego odsączać tę brudną. Każdy ze sprzętów posiada wbudowaną wyciskarkę do mopa. Niektóre z modeli mogą pochwalić się dodatkowymi elementami. Są to, m.in. uchwyty na worki, kuwety oraz kosze. Modele dostępne w naszym sklepie posiadają wytrzymałe kółka, które ułatwiają przesuwanie wózków w wybrane miejsca. Wózki różnią się wielkością, pojemnością wiader, kolorami oraz dodatkowym asortymentem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami!