Leasing czy zakup pojazdu – która opcja będzie korzystniejsza dla Twojej firmy?

Wiele osób myśli nad otworzeniem własnej firmy jednak ma obawy przed tym czy poradzi sobie z wydatkami na zakup środków trwałych. Początki zawsze są trudne, ponieważ trzeba zebrać wystarczający kapitał niezbędny w przypadku inwestycji. Właściciele zdają sobie sprawę z tego, że bez udoskonalania swojej oferty i wykorzystywania nowych technologii ich spółka nie ma szans na sukces i osiągnięcia. Istnieje jednak wiele metod na to, aby zdobyć pieniądze na rozwój. Podczas wyboru należy opierać się przede wszystkim na posiadanych możliwościach i planach na przyszłość. Brak wiedzy może okazać się negatywny w skutkach.

Dla takich osób istnieje oferta prowadzona przez profesjonalną firmę CLS. To przedsiębiorstwo powstało 15 lat temu i od tego czasu świadczy usługi najwyższej jakości. Sztab specjalistów koncentruje się na indywidualnych potrzebach odbiorców i dobiera propozycje spełniające ich oczekiwania, a także dające satysfakcje. Firma posiada poza pięcioma siedzibami zlokalizowanymi w największych miastach – Warszawie, Krakowie, Opolu, Wrocławiu i Bydgoszczy posiada również stronę internetową. Dużą jej zaletą jest podział na konkretne działy przez co łatwo znaleźć interesujący nas produkt. Znajdujące się na niej oferty leasingowe kalkulator sprawiają, że ustalenie wysokości rat staje się łatwe i bezproblemowe, a na ich podstawie stworzy się budżet dotyczący wydatków. Firma działa w kilku dziedzinach, a do jej najpopularniejszych propozycji zaliczyć można:

  • doradztwo dotyczące ubezpieczeń – wiele osób nawet nie wie jakiego zakresu ochrony potrzebuje ich firma albo oni sami. W trosce o to CLS współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby gwarantować najlepsze i najbardziej korzystne oferty. W oparciu o krótki wywiad pracownicy proponują klientom zakres ubezpieczenia, a także czas jego trwania
  • pomoc w leasingu dla osób prywatnych kalkulator – jest to coraz częściej wybierany produkt, przez wzgląd na brak konieczności zakupu pojazdu. Osoba indywidualna ma szansę w komfortowych warunkach korzystać z samochodu. Po ukończeniu umowy istnieje możliwość rezygnacji bądź wykupy asortymentu po niższej od początkowej cenie.