Gdzie znaleźć gotowe telefony z oprogramowaniem szpiegowskim?

W obecnych czasach spotykające nas różnego rodzaju smutne doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy ufać innym ludziom. Przeważnie ma to miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce dzielić się z nami swoimi przeżyciami jakie miały miejsce w ciągu dnia. Zdarza się również, że gdy rozmawia z kimś przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie wiedział o czym prowadził dialog. Przestajemy w takiej sytuacji wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi na myśl, to podejrzenie romansu. Co więc najlepiej zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy całkowicie bezradni w takiej sytuacji. Nie mamy nawet pojęcia jak szybko, pewnie, a przede wszystkim dyskretnie możemy skontrolować nasze podejrzenia. Wspaniałym rozwiązaniem będzie tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej nowoczesna aplikacja Spyphone Android Expert.

Pomoże nam ona śledzić wszelkie rozmowy prowadzone przez telefon oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam również aktualną jego lokalizację, gdyż zwykle każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy tylko znaleźć idealny moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie komórkowym aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa w dodatku naprawdę dyskretnie, co jest tutaj kluczowe. Podejrzany nie jest nawet w stanie połapać się, że jego SMS-y oraz rozmowy są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są omawiane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania przeprowadzanych rozmów zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych obiekcji mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki aplikacji Spyphone możliwe jest również śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Łatwo wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy też nagrywać otoczenie w jakim znajduje się nasz podejrzany. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jednym mocnym punktem tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Wspomniane wyżej walory aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli przykładowo nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć także po jakich witrynach internetowych porusza się najczęściej.

Podejrzenie małżonka o zdradę to jednak nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to idealne rozwiązanie w firmie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo dyskretne informacje. Mnóstwo osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w jakiej sytuacji się znajdujecie. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone.

Źródło: www.spyphone-android.pl