Bukmacherzy, którzy uzyskali licencję w 2018 roku.

Rok 2018 był bardzo obfity jeśli chodzi o bukmacherów, którzy uzyskali licencję na prowadzenie działalności na terenie Polski. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Totalbet

Totalbet kod promocyjny uzyskał licencję 22 marca 2018 roku. W lipcu natomiast rozpoczął prowadzenie usług w Internecie. Bukmacher na start oferuje całkiem miłą promocję powitalną, w której możemy otrzymać 100% bonusu od wpłaty, aż do kwoty 500 zł, a także freebet o wysokości 25 zł. Strona internetowa bukmachera wygląda bardzo dobrze. Oferta zakładów i kursy również stoją na wysokim poziomie.

PZBuk

PZBuk otrzymał licencję 28 czerwca 2018 roku. Obecnie nie zachęca on zbytnio nowych graczy do rejestracji, gdyż cała strona dostępna jest dopiero po zalogowaniu, a bonus powitalny w postaci freebet o wartości 50 zł nie zachwyca. Warto jednak zdecydować się na sprawdzenie tego bukmachera, gdyż oferta zakładów jest naprawdę interesująca.

BetClic

BetClic to znana i popularna na całym świecie firma oferująca zakłady bukmacherskie. 26 września 2018 roku otrzymała licencję na prowadzenie zakładów na terenie Polski. Strona bukmachera jeszcze nie wystartowała, więc nie wiadomo, czego można się spodziewać.

Betfan

Betfan bonus otrzymał licencję 29 października 2018 roku. Na chwilę obecną przygotowuje się do rozpoczęcia świadczenia usług na naszym rynku.

EWinner

EWinner posiada zezwolenie Ministra Finansów z dnia 30 października 2018 roku. Usługi jeszcze nie ruszyły.

Typiko

Typiko posiada zezwolenie z dnia 28 listopada 2018 roku. Na chwilę obecną nie świadczy jeszcze usług.

Traf Zakłady Wzajemne

Specyficzny bukmacher, który otrzymał licencję 30 listopada 2018 roku. Oferuje on tylko i wyłącznie zakłady dotyczące wyścigów konnych.

W chwili obecnej na terenie Polski działa 14 legalnych bukmacherów. W kolejce do uzyskania licencji czekają kolejni.

Kto jeszcze? Przekonasz się o tym na serwisie Betun.pl, który porusza dokładniej ten temat.